Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo Ankstyvosios intervencijos programą. Ši programa yra viena iš pagalbos priemonių, ugdant jaunuolių atsakingą požiūrį į neigiamas alkoholio, cigarečių, kanapių ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pasekmes, užkertant kelią priklausomybės nuo alkoholio ar rūkymo vystymuisi.

Ankstyvosios intervencijos programa aktuali jaunuoliams, nes:

1.     Kviečia atvirai kalbėtis bendraamžių grupėje ir padeda suvokti psichoaktyvių medžiagų vartojimo pasekmes bei priklausomybės vystymąsi,

2.     Skatina atsisakyti alkoholio ir/ar narkotikų vartojimo,

3.     Ugdo kritinį mąstymą ir motyvuoja pokyčiams.

 

Ankstyvosios intervencijos programą sudaro pradinis pokalbis, 4 praktiniai užsiėmimai grupėje (vieno trukmė 2 val.) ir baigiamasis pokalbis. Dalyvavimas programoje NEMOKAMAS ir konfidencialus, o grupiniai užsiėmimai vyksta 8-12 dalyvių grupėje. Grupės darbą organizuoja kvalifikuoti psichologai.

Norintiems dalyvauti programoje pradiniai pokalbiai organizuojami visą 2022 m. spalio mėnesį, o grupiniai užsiėmimai planuojami lapkričio mėn., adresu: Vaidoto g. 115, Kaunas. Registracija vykdoma pateikiant prašymą leisti dalyvauti programoje el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37060381413, daugiau informacijos: www.kaunovsb.lt/veiklos-sritys/visuomenes-sveikatos-stiprinimas/ankstyvosios-intervencijos-programa/754