Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/stories/Naujienos/2018-04-24_1

Pranešimas

2018 m. balandžio 24 d. Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konkurse "Būk saugus" mūsų gimnazijos komanda (Deividas Stankus, Matas Katauskas ir Kristijonas Gališanskis, komandos vadovė D.Stankienė) užėmė I vietą

Renginio metu mokiniai susipažino su praktiniais saugaus elgesio būdais, atliko teorines saugaus eismo, priešgaisrinės ir civilinės saugos užduotis bei dalyvavo praktinėse judriose užduotyse. Mokiniai mokėsi greitai orientuotis ekstremalių situacijų metu, kai reikia panaudoti visas galimas apsaugos priemones, užtikrinant savo ir šalia esančių žmonių saugumą. Mokinių žinios ir įgūdžiai buvo tikrinami ir vertinami, o renginiui pasibaigus buvo išaiškintos stipriausios komandos.

Sveikiname komandą ir linkime saugoti savo ir kitų gyvybes !

{gallery}stories/Naujienos/2018-04-24_1{/gallery}