Gimnazijos logotipas    

PREZIDENTO

VALDO ADAMKAUS

GIMNAZIJA

Mob. tel. 868396829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt

Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

 

 

 

 

 

PREZIDENTO VALDO ADAMKAUS GIMNAZIJOS  

 

KLASIŲ AUKLĖTOJŲ PASKIRSTYMAS

2020-2021 mokslo metams

 

Klasė

Klasės auklėtojas

 

Dalykas

 

Priešmokyklinio ugdymo grupė 0a ,,Smalsiukai“

Monika Karzienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Priešmokyklinio ugdymo grupė 0b

,,Bitutės“

Diana Liutkevičienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

1a

Aušra Morozienė

Pradinių klasių mokytoja

1b

Genė Balčaitienė

Pradinių klasių mokytoja

1c

Giedrė Banelienė

Pradinių klasių mokytoja

1d

Viktorija Kaušienė

Pradinių klasių mokytoja

2a

Greta Balandytė

Pradinių klasių mokytoja

2b

Rasa Bieliūnaitė

Pradinių klasių mokytoja

2c

Raimonda Salickienė

Pradinių klasių mokytoja

2d

Edita Ževžikovienė

Pradinių klasių mokytoja

3a

Birutė Krapauskienė

Pradinių klasių mokytoja

3b

Brigita Bartkevičienė

Pradinių klasių mokytoja

3c

Aurelija Šavelskienė

Pradinių klasių mokytoja

3d

Vida Petrauskaitė Dagilienė

Pradinių klasių mokytoja

4a

Viktorija Kirliauskienė

Pradinių klasių mokytoja

4b

Kęstutis Valionis

Pradinių klasių mokytojas

4c

Ligita Rekašienė

Pradinių klasių mokytoja

4d

Virginija Sakalauskienė

Pradinių klasių mokytoja

5a

Vinanta Gulbinienė

Istorijos mokytoja

5b

Jūratė Čiapienė

Geografijos mokytoja

5c

Asta Urbonaitė

Vokiečių kalbos mokytoja

5d

Aušra Banytė

Matematikos mokytoja

6a

Rita Jakinevičienė

Anglų kalbos mokytoja

6b

Renata Matulaitienė

Lietuvių kalbos mokytoja

6c

Rasa Boreikienė

Lietuvių kalbos mokytoja

7a

Laima Perminienė

Matematikos mokytoja

7b

Zita Aleksejevienė

Istorijos mokytoja

7c

Kristina Jokšienė

Anglų kalbos mokytoja

8a

Bronė Bacienė

Gamtos mokslų, chemijos mokytoja

8b

Milda Mažeikienė

Gamtos mokslų, biologijos mokytoja

I a gimn. kl.

Gitana Kutkienė

Lietuvių kalbos mokytoja

I b gimn. kl.

Daiva Stankienė

Žmogaus saugos, kūno kultūros mokytoja

IIa gimn. kl.

Jolanta Čėsnienė

Technologijų, ekonomikos mokytoja

IIb gimn. kl.

Aistė Vaivilavičienė

Anglų k. mokytoja

IIIa gim. kl.

Indrė Šlajūtė

Biologijos mokytoja

IIIb gim. kl.

Modestas Bižys

Fizinio ugdymo mokytojas

IVa gim. kl.

Virginija Martinkienė

Rusų kalbos, etikos mokytoja

IVb gim. kl.

Ingrida Skrodenienė

Socialinė pedagogė